Vyhledat Vyhledat
Zadejte název hledaného zboží
Kategorie
Informace
roho-cem-mat-role
Předchozí
Další
Zvětšit Zobrazit v původní velikosti
DALŠÍ NÁHLEDY
Rohož Cem-MAT (1 m2) Rohož Cem-MAT (1 m2)

Rohož Cem-MAT (role)

ROLE 97,5 m2

Skleněná výztužná rohož o šířce 97,5 cm a délce 100 bm.  Zvyšuje pevnost a houževnatost podlahových samonivelačních  stěrek a umožňuje jejich použití na problematické podklady.

8 093,00 Kč
6 688,43 Kč  Bez daně
Množství :
Dostupnost :

Více informací o "Rohož Cem-MAT (role)"

Rohož Cem-MAT je unikátní výrobek pro vyztužování tenkých samonivelačních stěrek. Je tvořena v ploše nahodile rozptýlenými 75 mm dlouhými prameny alkalivzdorných skleněných vláken. Tyto prameny jsou dostatečně dlouhé na to, aby byly ve stěrce dobře zakotveny a byla plně využita jejich velmi vysoká tahová pevnost. Rohož má plošnou hmotnost pouze 120 g/m2. Je to unikátní hodnota, která je dosažitelná pouze na výjimečném výrobním zařízení. Nízká plošná hmotnost rohože s mezerami mezi vlákny umožňuje tekuté samonivelační stěrce pronikat přes rohož a plně ji využívat ji jako plošnou výztuž. Prameny vláken jsou spojeny rozplavitelným lepidlem, po zalití směsí se prameny uvolní a srovnají se do roviny stěrky. Rohož se nevzdouvá a k podkladu se nemusí připevňovat.

Rohož Cem-MAT v kombinaci s vlákny Anti-Crak HLP vytváří mimořádně účinnou výztuž pro samonivelační stěrky. Stěrka je pevná v tahu za ohybu, bez smršťovacích trhlin a je velmi houževnatá. V extrémních případech lze použít i dvě vrstvy rohože.

viz.: www.sklocement.cz 

ukázka použití rohože Cem-MAT: 

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=g5Xqq5v6S8Q