Vyhledat Vyhledat
Zadejte název hledaného zboží
Kategorie
Informace
anti-crak-hp-12-mm-krabice-18-kg
Předchozí
Další
Zvětšit Zobrazit v původní velikosti
DALŠÍ NÁHLEDY
ANTI-CRAK HP - 12 mm (sáček á 1 kg) ANTI-CRAK HP - 12 mm (sáček á 1 kg)

ANTI-CRAK HP - 12 mm (krabice 18 kg)

KRABICE 18 kg

Skleněná alkalivzdorná vlákna do betonu, jemnozrnných betonů a  malt. Zvyšují pevnost v tahu za ohybu a v úderu. Jsou vhodná do potěrů,  stěrek, tenkostěnných prefabrikátů, vysprávkových hmot. Cena je uvedena za 18 kg.

zvýhodněné krabicové balení 

6 425,00 Kč
5 309,92 Kč  Bez daně
Množství :
Dostupnost :

Více informací o "ANTI-CRAK HP - 12 mm (krabice 18 kg)"

Anti-Crak HP jsou vlákna ve tvaru integrálních pramínků dlouhých 12 mm. Jsou tvořena 100 ks monovláken spojených speciální otěruvzdornou lubrikací. Zůstávají celistvé i po agresivním míchání s kamenivem. Oproti mikrovláknům Anti-Crak HD působí již jako silnější výztuž se schopností zvyšovat pevnost betonu v tahu a v rázu a houževnatost.

Běžné dávkování do tenkých potěrů tl. 20 až 40 mm na pevném podkladu je 3 až 6 kg/m3. Na stlačitelném podkladu je při menší tl. potěru nutné zvýšit dávku  až na 10 kg/m3. Při výrobě tenkostěnných prefabrikátů je podle tloušťky stěny dávkování od 4 až do 10 kg/m3. U velmi tenkých rázuvzdorných skořepin ze sklocementu tl. 8 až 12 mm se používá dávka vláken Anti-Crak HP až 50 kg/m3. Vsypávání do míchačky je možné v kterékoli fázi míchání betonu nebo malty.

viz.: www.sklocement.cz