Vyhledat Vyhledat
Zadejte název hledaného zboží
Kategorie
Informace
anti-crak-hp-12-mm-1-kg

ANTI-CRAK HP - 12 mm (1 kg)

ODVAŽOVANÉ MNOŽSTVÍ

Skleněná alkalivzdorná vlákna do betonu, jemnozrnných betonů a  malt. Zvyšují pevnost v tahu za ohybu a v úderu. Jsou vhodná do potěrů,  stěrek, tenkostěnných prefabrikátů, vysprávkových hmot. Běžné dávkování je 3 až 6 kg/m3.

402,00 Kč
332,23 Kč  Bez daně
Množství :
Dostupnost :

Více informací o "ANTI-CRAK HP - 12 mm (1 kg)"

Anti-Crak HP jsou vlákna ve tvaru integrálních pramínků dlouhých 12 mm. Jsou tvořena 100 ks monovláken spojených speciální otěruvzdornou lubrikací. Zůstávají celistvé i po agresivním míchání s kamenivem. Oproti mikrovláknům Anti-Crak HD působí již jako silnější výztuž se schopností zvyšovat pevnost betonu v tahu a v rázu a houževnatost.

Běžné dávkování do tenkých potěrů tl. 20 až 40 mm na pevném podkladu je 3 až 6 kg/m3. Na stlačitelném podkladu je při menší tl. potěru nutné zvýšit dávku  až na 10 kg/m3. Při výrobě tenkostěnných prefabrikátů je podle tloušťky stěny dávkování od 4 až do 10 kg/m3. U velmi tenkých rázuvzdorných skořepin ze sklocementu tl. 8 až 12 mm se používá dávka vláken Anti-Crak HP až 50 kg/m3. Vsypávání do míchačky je možné v kterékoli fázi míchání betonu nebo malty.

alkalivzdorná skleněná vlákna Cem-FIL

viz.: www.sklocement.cz