Vyhledat Vyhledat
Zadejte název hledaného zboží
Kategorie
Informace
benesteel-55-10-sak-po-06-kg
Předchozí
Další
Zvětšit Zobrazit v původní velikosti
DALŠÍ NÁHLEDY
BeneSteel 55 (sáček 0,6 kg) BeneSteel 55 (1 kg) vlákna do betonu BeneSteel 55 (sáček 0,6 kg)

BeneSteel 55 - 10 sáčků po 0,6 kg

Dávky na 5 m2 podlahového potěru. Výztužná vlákna do podlahových potěrů. Nahrazují svařované sitě, zvyšují pevnost betonu, nekorodují, zabraňují vzniku trhlin. Jednoduše vmícháte do betonu a je to. Krabice 6 kg.

zvýhodněné krabicové balení

1 634,00 Kč
1 350,41 Kč  Bez daně
Množství :
Dostupnost :

Více informací o "BeneSteel 55 - 10 sáčků po 0,6 kg"

Výrazně levnější a navíc ještě účinnější náhrada svařovaných sítí v podlahových potěrech.

Vlákna BeneSteel jsou vysokopevnostní polymerová makrovlákna (umělohmotná ocel) do betonu zařazená normou ČSN EN 18449-2 do třídy II jako makrovlákna se statickým účinkem v betonu (stejně jako ocelová vlákna - drátky). Vlákna BeneSteel nahrazují svařované sítě v podlahových konstrukcích. Práce s nimi je podstatně snadnější, odpadá nesnadná manipulace, prostřihy, vlákna nerezaví. Celý objem betonu je rovnoměrně vyztužen.

Vlákna BeneSteel 55 získala evropský certifikát jako první polymerová makrovlákna se statickým účinkem v betonu. (Osvědčení o stálosti vlastností certifikát  č. 1020-CPR-07034555) Jsou vyráběna v českých továrnách se zavedeným systémem řízení kvality podle ISO. Vlákna byla ověřena ve špičkových akreditovaných laboratořích a vědeckých ústavech.

Dávkování: 

  • 1 až 2,5 kg/m3 do betonů a betonových potěrů jako náhrada pomocných svařovaných ocelových sítí (garáže, sklepy, základy apod.).
  • 2,5 až 3,0 kg/m3 do podlahových desek na zemním podloží (výrobní, skladovací a prodejní haly), potěry na tepelné izolaci a na podlahovém vytápění, betonové prefabrikáty.
  • 4,0 a více kg/m3 do silně zatěžovaných podlahových desek s pojezdy těžkých vysokozdvižných vozíků a nákladních aut, regálové sklady, speciální rázu a výbuchu odolné prefabrikáty.  

Vmíchávání:

Do míchačky vsypávejte rozvolněná vlákna současně s kamenivem. Dobu míchání není obvykle nutné prodlužovat.

Vmícháváte-li vlákna do domíchávače, vsypávejte rozvolněná vlákna do částečně zaplněného, případně plného bubnu za míchacích otáček tj. 12 ot./min a míchejte nejméně 70 otáček (cca 6 minut). Před vyléváním na staveništi je nutno vláknobeton opět promíchat a to nejméně 30 otáček rychlosti.

Balení: sáček  0,6 kg (dávka na 5 m2 podlahového potěru tl. 40 mm) 

Druh polymeru:

směs polypropylenu a polyetylénu

Klasifikace podle EN 14889-2

třída II

makrovlákna se statickou funkcí 

Délka:

55 mm

Ekvivalentní průměr:

0,48 mm

Štíhlostní poměr:

115

Pevnost v tahu:

610 N/mm2

Počet ks individuálních vláken

110 tisíc/1 kg

viz.: www.sklocement.cz

ukázka realizace základové desky s BeneSteel svépomocí: http://nasedrevostavba.blog.cz/en/1102/zaklady